Унікальна ткана писанка «Українська берегиня»


Унікальна ткана писанка «Українська берегиня»

У Львові презентували унікальну триметрову ткану писанку «Українська берегиня»

15 квітня, в рамках свята «Великдень у Гаю» у Львові просто неба презентували триметрову ткану писанку. Побачити рекордну красуню можна на площі Музейній (біля Домініканського собору) у «Галереї мистецьких писанок». А з 20-21 квітня текстильний арт-об'єкт тішитиме око відвідувачів «Шевченківського гаю».


Створили справжній шедевр понад 30 вихованців та вчителів: Квасниця Л., Вихованська Г., Коваліско О., Ковінько М., Барна О., Гурська В., Янко М., Канас С., Лудчак М. Дитячої школи народних мистецтв, що на вул. Антоненка-Давидовича, 6. Писанка створювалася у творчій майстерні художнього текстилю. Долучилися до цього процесу і небайдужі до мистецтва львів'янки.
Складається ткана писанка з восьми окремих фрагментів, виконаних у різних текстильних техніках, для ткання були використані вовна та льон. У композиції використано писанкові мотиви усіх регіонів України: Богиня – Берегиня, «Дерево життя» - символ розвитку роду та благополуччя, риби – давній символ християнства, символи сонця. Творці писанки заклали в неї побажання добра, щастя, миру та єдності.


Милуватись цим мистецьким твором зможуть і відвідувачі «Шевченківського гаю» 20 та 21 квітня в рамках свята «Великдень у Гаю».

Усі відвідувачі свята матимуть змогу долучитися до «Доброї справи» - допомогти облаштувати дитячий будинок сімейного типу, на який піде 2 грн. із кожного вхідного квитка. Дитячий будинок буде знаходитись за адресою вул. Мєчнікова, 16а, відкриття будинку заплановано на червень 2014 року.


Директор ДШНМ Галина ВИХОВАНСЬКА з ученицями

Організатори: Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», компанія «Дік-Арт», за підтримки Львівської міської ради.


Роман НАЗАРОВЕЦЬ, Ірина ПОДОЛЯК, Лілея КВАСНИЦЯ

Учасники: Андрій Сидор - співорганізатор свята «Великдень у Гаю» та організатор Фестивалю Писанок у Львові, Роман Назаровець - директор Музею «Щеченківський гай» та співорганізатор свята «Великдень у Гаю», Ірина Подоляк - начальник управління культури ЛMP, Лілея Квасниця - заступник директора Дитячої школи народних мистецтв, творчий колектив Дитячої школи народних мистецтв. Сайт проституток Иркутска: удобный способ найти компанию на вечер. Современная жизнь диктует свои правила, и среди них – активное использование интернета для решения самых разных задач. Если вам нужна компания на вечер, то сайт проституток Иркутска – это то, что вы ищете. Здесь вы найдете широкий выбор девушек, готовых предоставить вам услуги по вызову. Удобный поиск по параметрам позволит подобрать идеальную кандидатку для разнообразных целей.

Спеціально для Лемківського Порталу України
світлини Віктора СОЛИНКА

При відтворенні матеріалів на інтернет-сайтах
користувачі зобов'язані вказувати гіперпосилання на сайт http://lemky.com

Нет комментариев.