Конфіденційність


Конфіденційність Національного етнічного порталу Lemky.com

Дотримання конфіденційності Користувача є одним з найважливіших принципів роботи Національного Етнічного Порталу Lemky.com.

Виходячи з цього, у своїй діяльності Національний Етнічний Портал Lemky.com керується наступними правилами:

- Користувач не повинен надавати будь-якої особистої інформації для отримання можливості користуватись послугами Національного Етнічного Порталу Lemky.com.

- Коли Вас запитують про надання особистої інформації, то це необхідно лише для забезпечення отримання Вами бажаної інформації (наприклад, для розсилання новин, повідомлень та інформації про нові надходження на Національного Етнічного Порталу Lemky.com з використанням електронної пошти, ми повинні в першу чергу запитати Вас про адресу Вашої електронної поштової скриньки).

- Національний Етнічнічний Портал Lemky.com у жодному разі не здійснює обмін, передачу або продаж Вашої особистої інформації третім особам. Якщо Ви бажаєте персоніфікувати відвідання Національного Етнічного Порталу Lemky.com згідно власних переваг, ми зберігаємо їх у текстовому файлі, що має назву "cookie", у файлах Інтернет-браузера на Вашому комп’ютері, а не на сервері Національного Етнічного Порталу Lemky.com.