Про проект


Lemky.com заснований у серпнi 2004 року. Український портал в світовій павутині Інтернет про унікальний субетнос українського народу – лемкiв, ворота до Лемкiвщини, котра і до сьогоднішнього дня залишається terra incognita для багатьох українців, і не тільки.

Місія сайту

Lemky.com створений, щоб забезпечити всесторонній дос-туп в Інтернеті, де кожний як від пересічного відвідувача, академічних дослідників, студентів до потенційно комерційних інтересів, зможе знайти всебічну інформацію, щоб ознайомитися з Лемкiвщиною та лемками, і не тільки.
Lemky.com створений:

  • щоб плекати ріст інтересу як в Україні , так і за її межами до етнічних груп Карпатського та iнших регiонiв;
  • щоб ознайомлювати з їхньою культурою;
  • щоб презентувати і підтримувати талановитих та обдарованих людей, котрі сповідують і стверджують своєю творчістю і життям загальнолюдські духовні та національні принципи игры на сайте fontanka-cafe.ru в лучшие игры на деньги;
  • щоб слугувати перехрестям між різноманітними , де раз антагоністичними, поглядами, котрі мають місце серед УКРАЇНЦІВ, котрі живуть в Україні і тих, котрі – в діаспорі;
  • щоб примирити два елементи - культуру та бізнес, котрі один для одного є основою для забезпечення хлібом насущним;
  • щоб забезпечити форум для досліджень та обміну ідеями

Накінець, Lemky.com пропонує вам цінне резюме незалежної інформації не тільки про етноси Карпатського регiону, а й про українцiв і Україну. Ми пробуємо надавати поточну, сучасну інформацію для всіх, хто входить на його сторінки і обслуговувати співтовариство з самим високим рівнем якості у всіх його пропозиціях.

Запрошуємо Вас до співпраці

Запрошуємо Вас до співпраці у створенні та розвитку нашого сайту. Будемо раді Вашим новинним, інформативним, публіцистичним, художнім та науковим матеріалам, а також як архівним , так і сучасним, фотоматеріалам по тематиці нашого сайту.