Угода про використання


Національно етнічного порталу між Адміністрацією Національного Етнічного Порталу Lemky.com і Користувачем

Використання Національного Етнічного Порталу Lemky.com вимагає від Користувача дотримання нижченаведених строків і умов, які у певному випадку можуть бути змінені Адміністрацією Національного Етнічного Порталу Lemky.com (надалі - “Адміністрація”). При цьому слід також зазначити, що використання певних розділів Національного Етнічного Порталу Lemky.com передбачає необхідність ознайомлення і дотримання додаткових принципів або правил, які стосуються цих окремих розділів - всі ці принципи або правила включені до нижченаведеного переліку.

Адміністрація створила та підтримує Веб-сайт за адресою http://www.lemky.com/ (Національний Етнічний Портал Lemky.com) з метою надання інформації з різноманітних питань, що стосуються історії, суспільства, матеріальної та духовної культури, сучасного життя та розвитку історичних етнічних територій та етнокультурних регіонів Заходу України всім зацікавленим особам ("Користувачам").

Використання розміщеної на веб-сайті інформації

Національний Етнічний Портал Lemky.com містить інформацію у різноманітних форматах: текст, графіка, відео і аудіо, програмно-реалізовані алгоритми та інше. Більшість матеріалів, що розміщені на сторінках Національного Етнічного Порталу Lemky.com, захищені законодавством з питань дотримання авторського права України та інших країн. За відсутності попередження про заборону копіювання на окремій сторінці, Користувач може використовувати розміщену на ній інформацію у особистих некомерційних цілях, без права перепродавати дану інформацію. Певні матеріали, розміщені на сторінках Національного Етнічного Порталу Lemky.com, надані партнерами і клієнтами Адміністрації, Користувачами, а також третіми сторонами, і можуть містити специфічні обмеження на копіювання, які визначені їх власниками.
Торгові марки і логотипи

Інформація на Національному Етнічному Порталі Lemky.com не містить конкретні імена, слова, заголовки ло, фрази,готипи, піктограми, графіку або елементи дизайну, які не є торговими марками, назвами або мітками Адміністрації або інших організацій, які надали дозвіл Адміністрації на використання і розміщення власних торгових марок та логотипів. Розміщення на Національному Етнічному Порталі Lemky.com торгових марок, назв або міток не означає, що Користувачі можуть використовувати дані торгові марки та логотипи таким чином, що порушуються права їх власників.
Відречення від гарантій

Адміністрація сприяє розміщенню на Національному Етнічному Порталі Lemky.com точної і відповідної інформації, але більшість інформації надходить "як є" і "як доступна", тому Адміністрація в жодному разі не гарантує точність, повноту або відповідність інформації, яка розміщена на Українському порталі розвитку. Адміністрація заперечує надання будь-яких і всіх можливих гарантій будь-якого виду, але не обмежує їх надання іншими сторонами, а також не несе відповідальності за: дотримання спеціальних або загальних гарантій непорушення прав інтелектуальної власності або прав третьої сторони, зміст заголовків, приховані дефекти, безперебійне обслуговування, товарний вигляд, придатність для досягнення специфічної цілі і відсутність комп`ютерних вірусів.

Відречення від відповідальності

Адміністрація в жодному разі не відповідає перед Користувачем за будь-які або всі можливі збитки будь-якого виду, прямі або непрямі, випадкові, моральні або збитки майбутніх періодів, збитки через втрату прибутків, можливостей або інформації, а також за втрати, пов`язані з використанням Національним Етнічним Порталом Lemky.com або інформації, яка розміщена на ньому, навіть у тому випадку, якщо Адміністрація була обізнана з можливістю виникнення таких втрат, збитків або витрат.

Відречення від підтвердження

Національний Етнічний Портал Lemky.com містить в собі посилання на веб-сайти третіх сторін. Дані сайти не знаходяться під управлінням Адміністрації , тому Адміністрація не несе відповідальності за інформацію та посилання, які розміщені або можуть бути розміщені на даних сайтах. Поява на Національному Етнічному Порталі Lemky.com логотипу або торгової марки іншої організації, або поява посилання на сайт іншої організації не означає підтримку даної організації або її продукції та послуг Адміністрація - Адміністрація одразу чітко заперечує будь-які подібні твердження.

Форуми і дискусійні групи

Національний Етнічний Портал Lemky.com може містити електронні дошки об`яв, підтримувати електронні дискусійні групи та кімнати для розмов, а також інші засоби зв`язку та передачі повідомлень (загалом "Форуми"). Користувач погоджується використовувати Форуми лише з метою обміну повідомленнями і документами, які відповідають та пов`язані з певним Форумом.

Під час користування Форумом Користувач погоджується не вчиняти наступних дій:

Обмовляти, ображати, турбувати, обходити, загрожувати або будь-яким іншим чином порушувати юридичні права інших (наприклад, право на нерозголошення особистої інформації).

Розміщувати, розсилати, передавати або іншим чином розповсюджувати будь-яку інформацію наклепницького, протизаконного, непристойного або неподобного характеру.

Завантажувати або під`єднувати файли, що містять програмне забезпечення або інші матеріали, які захищені законами у сфері дотримання авторського права України або інших країн, у випадку, коли Користувач не має відповідних прав або не отримав всіх необхідних дозволів від власника або контролюючого органу.

Завантажувати або під`єднувати файли, які містять віруси, пошкоджені файли, будь-яке інше програмне забезпечення або програми, які можуть вивести з ладу інший комп`ютер або програмне забезпечення.

Видаляти будь-які авторські позначення, повідомлення, приватні зауваження або відмітки в будь-якому з завантажених файлів.

Фальсифікувати джерело походження програмного забезпечення або іншого матеріалу у файлі, який завантажується.

Користувач визнає, що всі Форуми є засобами загального неприватного спілкування. Крім того, Користувач також визнає, що електронні кімнати для розмов, послуги з пересилання повідомлень, конференції, електронна пошта та інші засоби зв`язку між користувачами Національного Етнічного Порталу Lemky.com не управляються Адміністрацією і не підлягають обов`язковому перегляду, редагуванню або схваленню з боку Адміністрація .

Адміністрація залишає за собою право за будь-якої причини без попередження вилучати будь-які з розміщених Користувачем на Українському порталі розвитку даних, включаючи електронні поштові повідомлення і об`яви, розміщені на дошці об`яв.

Користувач також передає Адміністрації право редагувати, копіювати, опублікувати і розповсюджувати будь-яку розміщену Користувачем на Національному Етнічному Порталі Lemky.com інформацію або дані з будь-якою метою і без відшкодування Користувачу.

Арбітраж, Законодавство і Юрисдикція

Будь-яка суперечка, яка виникла з приводу використання або відвідування Національного Етнічного Порталу Lemky.com, має бути передана на розгляд до арбітражного суду. Арбітражне слухання може відбуватись і вирок може бути винесений в будь-якому з судів відповідної юрисдикції. Ця Угода буде тлумачитись і запроваджуватись у відповідності із законодавством України.