Ватри кличуть


ВатраЗ проміжком у два тижні на людей закоханих у лемківську народну пісню, танець, народно-вжиткове мистецтво і промисли чекають два грандіозних етносвята - XXVI Міжнародне Свято Лемківської культури «Лемківська Ватра» (Польща) та Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «ДЗВОНИ ЛЕМКІВЩИНИ» (Україна).

XXVI Міжнародне Свято Лемківської культури
«Лемківська Ватра»
(Польща)18-20 липня 2008 року в Ждині (Zdyni) біля Горлиць (Малопольське воєводство, Польща) відбудеться XXVI Міжнародне Свято Лемківської культури «Лемківська Ватра».

Патронат Ватри – Маршалок воєводства Малопольського Марек Навара.

В цьогорічній програмі виступають художні колективи і виконавці з Польщі, України, Сербії, Словакії та Сербії. Рідна лемківська культура буде запрезентована такими колективами як ансамбль пісні та танцю «Ластівочка» з Przemkowa, ансамбль Об΄єднання Русинів з Сербії, ансамбль «Лемковина» зі Львова, Лемківський ансамбль пісні та танцю «Кичера» з Лєгніци, хор «Лемківська студенка»(Борислав, Україна), «Бескид»(Івано-Франківськ, Україна), хор «Зоря»(Устя Горліцьке, Польща), «Лемки Києва», дитячі ансамблі «Веретено» з Лося(Польща), «Панночка» зі Львова, «Лемчатко» з Калуша, „Lemko-Tower” зі Strzelec Krajeńskich(Польща), «Терка» (Вільхівець, Польща), «Роса» (Устя Горліцьке, Польща). Лемківські обряди на за презентують ансамбль «Бескид» (Брошів, Івано-Франківська область, Україна) та ансамбль пісні та танцю «Барвінок» з Кам΄янки (Словакія).

Яка Лемківська Ватра без запального танцю. На гостей чекають виступи танцювальних ансамблів«Розмарія» (Preszov, Словакія), „Brankowo Kolo” (Сербія), «Аркан»(Перемишль, Польща), «Горицвіт» (ансамбль українського ліцею в Лєгниці), «Вишиванка»(Кошиці, Польща), козацький ансамбль «Чорномор» з Одеси.

З солістів- вокалістів на Ватряній сцені будуть співти Аничка зі Льввова, Юлія Дошна з Лося, Івана Сівулькова і Мартін Карась (Кам΄янка, Словакія), дует Миколая та Наталії Петрашовських (Гуменне, Словакія).

У вечірній програмі виступають: фольговий ансамбль «Древутня» з Любліна, «Кораллі» з Івано-Франківська, рок-гурт «ДримбаДаДзига» з Києва, «Називний відмінок» з Тернополя, «Axel» з Пшемкова, «Капела на добрий день» з Сянока, «Biłyj Bereh» з Гурова Ілавецького, „Palisander” з Меджилаборець, Словакія». индивидуалки https://sexanketa.info/ Ебурга
Культуру Ляхів Садєцких представить Ансамбль пісні та танцю „Nawojowiacy”з Nawojowej.

Як і кожного року – Лемківська спартакіада, конкурси для дітей та дорослих, вулиця майстрів народного-прикладного мистецтва.

І головне – прекрасний настрій.

Вас сердечно запрошує на XXVI Міжнародне Свято Лемківської культури «Лемківська Ватра» Zjednoczenie Łemkуw і Rada Programowa Łemkowskiej Watry.

Головними спонсорами свята є

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
Urząd Gminy w Uściu Gorlickim
Grupa LOTOS
Caravan Logistics
Kompania Piwowarska S.A. Tychy

Більш детальна інформація за посиланням:
http://www.lemkounion.republika.pl/
http://www.lemkounion.com/watra.html

Нет комментариев.