Вийшло з друку інформаційне видання "Житомир багатонаціональний"


Вийшло з друку інформаційне видання “Житомир багатонаціональний”, яке побачило світ за сприяння Житомирської міської ради.
Це перше видання присвячене національно-культурним товариствам, які діють у місті Житомирі. Відтепер кожен бажаючий зможе знайти про них більш детальну інформацію. На сьогодні у місті зареєстровано 24 національно-культурні товариства, з них матеріали про свою діяльність, специфіку та контактні дані надало 14.

Вийшло з друку інформаційне видання "Житомир багатонаціональний"

Серед всіх національно-культурних товариств Житомирщини, як запрезентовані у виданні, можна виділити організацію, котра представляє не національну меншину України, а унікальну європейську народність - русинів-лемків, котрі є невід'ємною і невіддільною частиною українського народу - Житомирську обласну організацію Всеукраїнського товариства "Лемківщина". З початку заснування її очолює відомий громадський діяч, етнолог, етнограф, композитор, мистецький керівник відомого у світі етно-фолк дуету "Червоне та Чорне" Ярослав ТЕПЛИЙ.

Упорядник та відповідальний за випуск видання- провідний спеціаліст управління по зв'язках з громадськістю Житомирської міської ради Юрій Огірчук.
Редактор-упорядник - начальник міського управління по зв'язках з громадськістю Ольга Білобровець. На презентації вона зазначила:"Що стосується самої діяльності ми не обмежували товариства у інформації".

Це перше видання подібного спрямування. Здебільшого про діяльність того чи іншого товариства знає лише громада, яку воно об'єднує. Проте презентація Житомирщини має бути повною, вважають упорядники. 50 примірників безкоштовно отримає кожне товариство, інші розповсюджуватимуть у вигляді подарункового сувеніру

Наталія Леонченко, секретар Житомирської міської ради:
"Ми будемо шукати кошти і щороку видавати такі видання". Як зазначив Житомирський міський голова Володимир ДЕБОЙ :"Родзинкою першого видання стала обкладинка. Если вы не в силах оторвать взгляд от экрана при виде голодных зрелок, значит вы настоящий ценитель секса. На днях видел ролик, когда похотливой милфе смачно засаживают хуй во все мокрые дырки. Нашел кажется тут https://мамка.net , кстати здесь по вашей любимой теме очень много порно мамки тут вытворяют настоящие чудеса в сексе. Смело залетайте и подберите всё, чего душа желает. Выбор сочных милф просто огромный, не пожалеете! Вона красива, тому що це коло, в якому за руки тримаються діти..."

Як зауважують у передньому слові представники міської влади, що такий інформаційний довідник допоможе їм проводити цитую: ”більш зважену етнополітику, спрямовану на формування толерантного клімату в місті та запобігання міжнаціональної ворожнечі.”
Ярослав ЛемТелерепортаж Ольги Степуренко