Львівський обласний фестиваль “Гомін Лемківщини”


Львівський обласний фестиваль “Гомін Лемківщини”

29-30 серпня 2015 року у с.Зимна Вода біля Львова відбудеться I Львівський обласний фестиваль «Гомін Лемківщини».

Організаторами фестивалю будуть Львівське обласне товариство «Лемківщина», Зимноводівська сільська рада, Пустомитівська районна державна адміністрація, Пустомитівська районна рада, Городоцька районна державна адміністрація, Городоцька районна рада, Фундація дослідження Лемківщини, ЛОМГО “Молода Лемківщина”, а також Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада.

Режисурою, написання сценарію та організацію культурної програми фестивалю займатиметься Наталя Криничанка. Попередньо до участі у фестивалі зголосилось орієнтовно 20 творчих колективів. До участі також буде запрошено колективи, виконавців та учасників з Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Старостою фестивалю буде О.Головатий.

Місцем проведенням фестивалю буде територія стадіону с.Зимна Вода, яка надана товариству у довготермінову оренду. Замість старої стаціонарної сцени Пустомитівська РДА безкоштовно надасть власну мобільну сцену. За кошти товариства було зведено новий стаціонарний санвузол та проведено каналізацію. На території буде облаштоване місце для стоянки автотранспорту, а також місця для торгівлі. Клиент может снять проститутку на любой вкус для интим развлечений.

Фестивалі лемківської культури у Львівській області традиційно відбуваються у с.Нагірне, Бориславі та Городку. Лемківська Ватра у Нагірному, що на Самбірщині, щорічно проводився з 2004 року зі статусом обласного фестивалю лемківської культури.

Проте цього року Львівський обласний фестиваль під назвою «Гомін Лемківщини» було вирішено вперше провести й проводити надалі у с.Зимна Вода, що біля Львова. Таке рішення було прийнято виходячи з того факту, що найбільша кількість лемків у Львівській області проживає у Пустомитівському районі, а також у зв’язку з його розташування неподалік обласного центру. Це дозволить залучити більшу кількість гостей і зробити фестиваль більш привабливим серед широкого загалу.

Розпорядження Львівської обласної державної адміністрації №324/0/5-15 від 7 липня 2015 року “Про створення організаційного комітету з проведення Львівського обласного фестивалю «Гомін Лемківщини”.


Джерело інформації: http://lemky.lviv.ua/?p=3590

Нет комментариев.