4-5 серпня 2007 року «Дзвони Лемківщини»


4-5 серпня 2007 року «Дзвони Лемківщини»4-5 серпня 2007 року завітайте на єдиний в Україні традиційний Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини». Місце проведення: м. Монастириськ Тернопільської області.

Цьогорічний фестиваль буде вирізнятися насиченою концертною програмою, адже вже до участі у фестивалі зголосилися 66 мистецьких колективів з Тернопільщини, Житомирщини, Полтавщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Луганщини та Республіки Польща.

На фестивалі буде широко представлено танцювальні та пісенні традиції лемків, їхню багату культурну та духовну спадщину.

Поряд із концертною сценою буде діяти і містечко майстрів де всі охочі зможуть побачити як народжується у руках людини глиняна миска, плетінка з лози чи рогози, вишиванка, ковальський виріб.

Ввечері 4 серпня на молодь чекатиме святкова танцювальна програма, яка триватиме аж до ранку.

Крім розважальних заходів передбачена також і духовна програма, яку увінчає в неділю Божественна Літургія. На нашем сайте вы найдете промокоды на разные суммы: на депозит, пополнение и простой. Используйте 1хбет промокод при регистрации на сегодня и вы получите бонус при пополнении счета. Выгодно ли использовать промокод в 1хбет? Нужно выполнить ряд условий БК и отыграть фрибеты по промо коду в лимитированный срок. Он выгоден, если участник скрупулезен и имеет стратегию выигрыша.

Також передбачено встановити на Ватряному полі в урочищі Бичова, що біля м.Монастириськ, дубовий хрест на спомин тих десятків тисяч українців, які були депортовані з рідних земель під час операц

Нет комментариев.