Акція "Вісла" в інформаційній діяльності американських лемків: дипломатичний аспект

Акція "Вісла"  в інформаційній діяльності американських лемків: дипломатичний аспект
Стаття присвячена дослідженню діяльності представників лемківської діаспори в США та Канаді з інформування громадськості західних держав про геноцидний характер акції "Вісла". Досліджено дипломатичний вимір цієї роботи, що полягав у пікетуванні дипломатичних представництв країн-організаторів масового вигнання лемків з рідних земель. У підсумку вказано на важливість цих заходів для привернення загальної уваги до трагедії українців Закерзоння.

Останній із… лемків?

Останній із… лемків?Виселені після Другої світової війни із прадідівських земель, лемки намагаються зберегти залишки власної тотожності в Україні та Польщі

Вийшов сьомий номер часопису "Лемки Карпат"

Вийшов сьомий номер часопису "Лемки Карпат" У черговому номері унікальної газети Ви дізнаєтеся про :
* Новини Лемківщини.
* Вогонь лемківських сердець запалив поблизу села Забрідь Великоберезнянського району в Урочищі Термачув Першу Закарпатську лемківську ватру!

Незабутній чарівний край Лемківщина

Незабутній чарівний край Лемківщина
Спогади Андрія Байси,
старости хору ”Лемковина” з 1998 року
(до 40-річччя від заснування
хорової капели „Лемковина”)

Лемчатко 2010 - додаток до Лемківського календаря

Лемчатко 2010 - додаток до Лемківського календаряМаленьке "Лемчатко"— видання, яке провадить нас у світ дитячих мрій, вчить шанувати своє минуле, без якого, як відомо, нема майбутнього. Хай кожен, хто візьме до рук цю книжечку, бодай на миті» відчує себе дитиною!

Лемківський календар 2010

Лемківський календар 2010Це видання є своєрідним екскурсом в історію Лемківщини, документальним свідченням незнищенності народних звичаїв, культури, традицій.

Словацький соловей і українська пісня

Словацький соловей і українська пісняУкраїнська народня пісня була вже не раз предметом наукової розвідки, аналізи її змісту, мелодійної досконалости, феноменальної простоти і доказом невмирущости людського генія, який її створив протягом століть. Численну бібліотеку книжок про українську народню пісню доповнила ще одна - у Словаччині.