Надсяння (Посяння)


Історичнно- етнічна територія України , розташована обабіч р. Сян.

Охоплює історичні Сяноцьку і Перемиську землі, де здавна проживали дуліби, білі хорвати, тиверці.

У середині Х ст. край уходив до складу Київської держави.

У 1340 р. Надсяння захопила Польща.

У 1773р . воно відійшло до Австрії.

Починаючи з XV ст. у Надсяння зростає питома вага польського, а також німецького населення, здійснюється політика покатоличення та спольщення українців.

Українська гетьманська держава у XVII—XVIII ст. та ЗУНР у 1918—1919 р.р. робили спроби повернути Надсяння Україні, але успіху не мали.

З 1939 р. по червень 1941р. правобережне Надсяння ввійшло до складу УРСР.

У 1945 р. згідно з угодою між СРСР й Польщею Москва відступила Надсяння Польщі.

У 1945—1947 р.р. все населення Надсяння, де активно діяла УПА, було силоміць виселене або в УРСР, або на колишні німецькі землі, що відійшли до Польщі(Акція «Вісла»*)

Нині в Україні діє товариство " Надсяння ", а в Польщі організовано різні земляцтва, яким допомагають надсянці, що живуть за океаном.

*Акція „ВІСЛА” - комплекс заходів польського комуністичного уряду (за активної підтримки СРСР та Чехословаччини) з примусової депортації українського населення зі своїх етнічних земель — Лемківщини, Холмщини, Підляшшя, Надсяння, які увійшли до складу Польщі за Потсдамською угодою. Страпонить можно кого-угодно, но именно секс такого рода с парнем кажется чем-то завораживающим и интересным, что совершенно неудивительно - это ведь тест его мужества перед девушкой. На порно сайте https://www.страпон.com/v-parnya девушка страпонит парня, меняясь ролями и показывая, у кого больше член. Смотрите, как нежные телочки превращают анусы молодых людей в огромные дырки, заставляют их просить больше и ебут как хотят.

Офіційним мотивом акції була допомога українського населення загонам УПА. Здійснювалася в кілька етапів з 28 квітня 1947р. до кінця 1948 р..

Місцем депортації були виділені Ольштинське. Гданське, Кошалінське, Щецінське й Вроцлавське воєводства, де українців селили по декілька родин на одне польське село.

Нет комментариев.