Майстер-клас з розпису великодніх яєць Анни Кирпан


Журналістка, художниця, мисткиня і дослідниця. Народилася у Львові 1970 року. Освіту здобула у Львівській національній академії мистецтв. Пише блоґи для «Галицького кореспондента», видає невеликий лемківський часопис «Дротар», працює на першому лемківському радіо lem.fm.

Разом із видавництвом «Кашалот» створила низку м’яких книжечок для розвитку дітей, найвідоміші з них – «День Ясі», «Я люблю татка!», «Ранок у бабусі» та інші. Досліджує історію і традиції лемків, зокрема народних гулянь, етнічного костюму, архітектури тощо. Проводить майстер-класи для дітей і дорослих із писанкарства, витинання й малювання.

Живе і працює в Івано-Франківську.

Майстер-клас з розпису великодніх яєць Анни Кирпан

Писанка – це великодня радість і місце для творчості – вважає мисткиня з Франківська. До Виноградова завітала знана мисткиня? учасниця багатьох фестивалів, журналістка, ведуча інтернет-радіо «Лем FМ», блогерка, дизайнерка Анна Кирпан. Кілька професійних порад від нашої гості.
Як за кілька секунд виготовити писачок.
Потрібно мати біля себе олівець і шпильку (нею користуються швачки або скріплюються нові чоловічі сорочки). Отже, в непідточений кінець олівця встромлюємо шпильку. Писачок для воскового розпису готовий.
Як практикуватися у малюванні писачком.
Використовуйте звичайну пластмасову пляшку. ЇЇ округла поверхня повторює вигин великоднього яйця.Джерело інформації http://www.barabooka.com.ua
Відеоматеріал підготовлено ТРК 'Виноградів ТВ'

Нет комментариев.