Готуємось до Другого Світового Конгресу Бойків


Готуємось до Другого Світового Конгресу БойківВсеукраїнське громадське товариство «Бойківщина ХХІ століття» інформує, що з 29 липня по 1 серпня 2010 року в Турківському та ближніх до нього районах Львівської області відбудеться Другий Світовий Конгрес Бойків під гаслом : «Світовий Конгрес Бойків – у розбудові Української незалежної держави!». Відбулося перше засідання Координаційного центру з підготовки та проведення Конгресу.

Товариство розробило Програму з підготовки, готуюся різні відділи, комітети, ради, конкурси, а саме : Рада Асоціації громадян з прізвищами Бойко та похідними Бойчук, Бойкевич, Бойченко і.т.д., Правління об’єднання «Письменники Бойківщини» готує літературний конкурс ім. І.Франка, наукова рада, освітньо-виховна рада, рада сприяння духовності, моралі, сім’ї, рада молодіжних організацій, рада суспільної служби, союз жіночих організацій, рада музеїв «Бойківщина», комісія з проведення літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска, рада автентичного фольклору бойківської етнографічної групи, кооперативна рада (кредитні спілки на Бойківщині) та підприємців і ротарів, рада заохочення з вивчення бойківського краю та туризму, рада митців вихідців з Бойківщини, виставкова комісія, конференція з національно-визвольної боротьби ОУН-УПА на Бойківщині в 1940-1954 рр., комісія спорту і фізичної культури, рада етнографії та художнього промислу, рада журналістів та працівників радіо, вихідців з Бойківщини, комітет «Український родовід» на теренах Бойківщини, економічна та інвестиційна комісія, рада культури: збереження звичаїв та обрядів бойків, рада розвитку медицини (традиційної і не традиційної), комісія вшанування пам’яті видатних особистостей, вихідців з Бойківщини, комітет конгресового концертного обслуговування, відділ зв’язків з діаспорою, комісія зі статистичних даних. Проведите время в компании привлекательной проститутки Нового Уренгоя . Посетите наш онлайн-портал, и вы найдёте список наиболее умелых женщин собственного района. Осмотрите все доступные варианты, и мы поможем вам в выборе подходящей кандидатуры!

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до підготовки Конгресу і подавати свої письмові заявки та пропозиції. В час економічної кризи виділення державних коштів на проведення таких заходів є проблематичним, отож для підготовки Конгресу і проведення заходів проводиться збір коштів. Просимо нам допомагати коштами, хто скільки може. Ваші прізвища буде занесено до книги «Золотий фонд розвитку Бойківщини» та вміщено у різних виданнях до Конгресу.

Наш р/р 2600330118 в філії Ощадбанку № 6317 м.Турка ЗКПО 33356773 МФО 385275.
Наша адреса: 82500, вул.Міцкевича,25, м.Турка, Львівської обл. Просимо нам не відмовляти. Заздалегідь дякуємо.Тел. сл. 8 (03269) 32098, 32628, д. 39162.

Петро Косачевич,
голова ВГТ «Бойківщина ХХI століття».

Нет комментариев.