Довiдник по Лемкiвщинi


Довiдник по Лемкiвщинi Житомирське комунальне книжково-газетне видавництво «Полісся» підготувало до друку і просить всіх небайдужих посприяти у виданні книги Ярослава Теплого «УКРАЇНСЬКА АТЛАНТИДА».

Ярослав Теплий – мистецький керівник дуету «Червоне та Чорне» (www.duet.org.ua), лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, композитор, музикознавець, етнограф, етнолог, член Спілки журналістів України, голова Житомирської обласної організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина».

Етнокультурні проблеми та розвиток національної самосвідомості на нинішній час набувають особливу значимість та глибину соціально-філософського осмислення і тому виникає потреба усестороннього вивчення етносоціальних та етнокультурних процесів, котрі і окреслюються в цьому науково-довідковому художньому популярному виданні на прикладі унікального українського етносу - русинів-лемків, представників котрого доля після депортації етнічних українців з території Польщі на територію України порозкидала не тільки по всій Україні.

Тема історико-етнічної території України - Лемківщини - є стержнем даної книги, сповненої болю за рідний край, залюбленої в його красу, історію, мову.

В цей своєрідний довідник по Лемківщині увійшли не тільки історичні оповідки автора, а також описи та сценарії лемківських свят, побуту, ноти та тексти народних та авторських пісень з семи аудіоальбомів дуету «Червоне та Чорне». Також розміщені історичні документи по депортації етнічних українців з території Польщі на територію України.

Впевнені, що ця унікальна книга займе гідне місце серед видань, які ознаменували оголошений Указом Президента України В.А. Ющенком Рік Української Книги.

Кошти на видання книги (у гривнях) можна перерахувати на адресу:


Житомирське комунальне книжково-газетне видавництво «ПОЛІССЯ»
Розрахунковий рахунок 26002333801 у філії АБ «Енергобанк» м. Житомир,
МФО 311603 код 13545505
Призначення платежу: на видання книги Я. Теплого

Або ж звертатися до автора книги за електронною адресою red-black@inbox.ru

Нет комментариев.