IV Конгрес Світової Федерації Українських Лемківських Об'єднань


IV Конгрес Світової Федерації Українських Лемківських Об'єднаньУ приміщенні Львівської державної філармонії ім. Станіслава Людкевича 4-6 травня відбувся IV Конгрес Світової Федерації Українських Лемківських Об'єднань.
Свою роботу він розпочав з засідання Президії СФУЛО та прес-конференції, котрі відбулися 4 травня. В той же день у Львівській Картинній Галереї (вул. В.Стефаника, 1)

Відбулося відкриття мистецької виставки професійних та народних художників – вихідців з Лемківщини.
5 травня розпочалась урочисте відкриття та офіційна частина Конгресу. Після Благословення Конгресу Всечесними духовними отцями і покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Никифору-Епіфанію Дровняку у Львові, було затверджено комісії конгресу та заслухано звіт Президії СФУЛО за період 2002-2007 р.р.. Також було заслухано Звіт Голови Контрольної Комісії та звіти-доповіді Голів Суб'єктів СФУЛО – Союзу Українців-Русинів Хорватії (п.Славко Бурда), Всеукраїнського товариства „Лемківщина”(п.Олександр Венгринович), Організації Оборони Лемківщини в Америці (п. Зенко Галькович), Об'єднання Лемків у Польщі(п. Штефан Гладик), Союзу Українців-русинів Словаччини(п. Іван Лаба), Об'єднання Лемків Канади(п. Андрій Ротко) та Союзу Українців-Русинів Сербії і Чорногорії (п. Симеон Сакач). Звіти було обговорено і прийнято.

В науковій частині Конгресу учасники заслухали доповіді професора Володимира Сергійчука („Депортація лемків з батьківських земель в 1944-1947 р.р.”), професора Ольги Бенч („Трансформація пісенної спадщини депортованих лемків”) та доктора Євгена Сверстюка („Лемки на карті України”).

Також були розглянуті питання змін та доповнень до статуту СФУЛО та побудови центрів Лемківської культури.

У виборчій частині Конгресу була проведена відповідна робота Номінаційної та Резолюційної комісій.

Головою СФУЛО обрано відомого лемківського громадського діяча, заступника Голови Всеукраїнського товариства „Лемківщина”, очільника Львівської обласної організації ВУТЛ, заслуженого діяча мистецтв України, доцента Володимира Ропецького (м. Львів, Україна).

Також було прийнято і ухвалено Звернення до Президентів України, Польщі та Словаччини, а також до Ради Європи.

Активна робота конгресу не зупинялася і в кулуарах, в перервах. Обмін досвідом, знайомства, зустрічі.

Останнім днем Конгресу була неділя, 6 травня. Если вы устали от постановочных, бездушных видосов, то вам просто необходимо заглянуть сюда. Хоум видео подарит незабываемые впечатления. Кликайте сюда и смотрите www.частное-порно.com/hidden-cam . Тут собрались экспериментаторы, снимающие интересное домашнее порно. Обычные люди трахаются не хуже, чем профессиональные актёры.

Учасники Конгресу відвідали Богослужіння в церкві свв. Володимира і Ольги в Шевченківському гаї.

А далі, в залі Львівського драматичного театру ім. Марії Заньковецької, на протязі трьох годин вони мали чудесні нагоду насолоджуватися лемківською культурною спадщиною – піснями, гумором та танцями у виконанні як знаних професійних, так і аматорських, творчих колективів та окремих виконавців.

Нет комментариев.